Aldona Wiśniewska, Mama

Gitara elektro-akustyczna, Wokal

Czuję się zawsze za wszystko odpowiedzialna. Muzyka odkąd pamiętam, zawsze i wszędzie. Z zawodu jestem nauczycielem. Dziękuję Jezusowi za każdą chwilę mojego życia, każdy dzień, za ludzi których spotykam, za wszelkie doświadczenia. Byłoby dobrze mieć trochę więcej wolnego czasu. Bycie żoną i mamą to po...

Czytaj więcej

Artur Wiśniewski, Tata

Fortepian, Klarnet, Klarnet, Saksofon sopranowy, Trąbka

Cenię sobie spokój i zgodę. Z wykształcenia jestem muzykiem. Pracuję w Płockim Ośrodku Kultury i Sztuki. Zachwycają mnie dzieła Bacha, Chopina i wielu innych kompozytorów. Słucham muzyki jazzowej - ulubiony artysta - Pat Metheny.

Czytaj więcej

Antonina

Skrzypce, Wokal

Pan Bóg mnie obdarował, staram się rozwijać i mnożyć dobro. Muzyka, która jest dla mnie ważną przestrzenią, sprawia, że wyrażam siebie, poprzez emocje, słowa czy melodię. Wielką radością jest granie koncertów, szczególnie kiedy widzę, że muzyka nie jest obojętna, pomaga przeżyć spotkanie z drugim człowiekiem,...

Czytaj więcej

Tomek

Fotograf

mąż Antosi, skromny, radosny, pełen entuzjazmu i pokoju. Niezwykle kulturalny, opiekuńczy. Lubi szybką jazdę samochodem. Rzuca się w swoje pasje jak nurek w głębiny.

Czytaj więcej

Gabriel

Fortepian, Gitara elektro-akustyczna, Gitara elektryczna, Skrzypce, Wokal

Muzyka jazzowa, funk, czasami filmowa lub klimatyczna. " Muzyka jest najpiękniejszym pomysłem Boga, wiem że Bóg musi być świetnym muzykiem"- z tym założeniem Gabryś komponuje swoje utwory na chwałę Boga. W tygodniu mieszka w Warszawie, student muzykologii na UKSW.

Czytaj więcej

Kasia

Kierownik ds. Promocji

asystent menagera, operatywna, pełna pomysłów, dbająca o wizerunek zespołu. Pogodna, uśmiechnięta, radosna, wnosi słońce, energię i uśmiech. Narzeczona Gabrysia, studiuje prawo kanoniczne na UKSW.

Czytaj więcej

Szymon

Aranż., Gitara basowa, Gitara elektro-akustyczna, Kontrabas, Skrzypce, Wokal

Duża kreatywność muzyczna i  plastyczna. Godzinami siedzi w domowym studio nagraniowym. Student filologii angielskiej.

Czytaj więcej

Mikołaj

Fortepian

Interesuję się historią, w wolnym czasie gram w tenisa, czytam. Muzyka Chopina zawsze mnie inspirowała. Zajmuję się również grafiką komputerową.

Czytaj więcej

Jeremiasz

Perkusja

Mam 15 lat i gram na perkusji i instrumentach perkusyjnych. Ulubiony sport: piłka nożna, kibicuję Barcelonie. Podoba mi się muzyka downtempo – jednym z moich ulubionych muzyków jest Simon Green (Bonobo), który jest jednym z głównych przedstawicieli tego gatunku.

Czytaj więcej